Menu Główne
powrót do strony głównej
mapa strony
ostatnio na stronie
o szkole
informacje
kampanie
sport
pomoc
Kontakt z ZS nr 2
telefon/fax.
sekretariat
32 264-27-95
ds. uczniowskich
32 260-00-74
email
zespol2dg@wp.pl
strona internetowa
www.zs2.dabrowa.pl
więcej informacji
kliknij tutaj
logo
Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
menu ZS nr 2\Gimnazjum nr 5\osiągnięcia uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 5 ROK SZKOLNY 2016/2017


Wojewódzki konkurs wiedzy historycznej - "Dziewięciu z Wujka - wydarzenia sprzed 35 lat"
I miejsce: Jakub Radomski - uczeń klasy IIIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Wojewódzki konkurs artystyczny - "Sztuka cenniejsza niż złoto"
III miejsce: Iga Sudak
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Będkowska

W Miejskim Konkursie Interdyscyplinarnym "Z naukami przyrodniczymi i matematyką na Ty"
III miejsce: Maja Machulec, Aleksandra Klich, Pola Makowska
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Sekita, mgr Ewa Pajurek, mgr Sylwia Pniakowska, mgr Agnieszka Masłowska, mgr Agnieszka Łój

I Wojewódzki Konkurs Fotograficzny
Wyróżnienie: Klaudia Klusa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Będkowska


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 5 ROK SZKOLNY 2015/2016

Wojewódzki Konkurs "Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Sląsku" - WOM Katowice
finalista: Wojciech Woźniczka uczeń klas Ib
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Wojewódzki Konkurs "Klasówka powstańcza"
laureat Wojciech Woźniczka uczeń klas Ib
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

XIV Miejski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjów w Dąbrowie Górniczej
wyróżnieniePhillip Machulec uczeń klas IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Ilona Chojowska

II Gminny Konkurs Historyczny im. Kazimierza Kalagi
I miejsce Jakub Radomski uczeń klas IIa
I miejsce Michalina Polak uczeń klas IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Miejski Konkurs Języka Niemieckiego "W adidasach na Oktoberfest"
wyróżnienieKarol Kreczko uczeń klas IIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Aneta Limanowska-Kreczko

IV Miejski Konkurs "Dąbrowa Górnicza w Słowach i Obrazach"
wyróżnienie Jakub Polko uczeń klas Ia
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Ogólnopolski Konkurs Literacki LIPA 2015 pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej
laureatka: Aleksandra Uracz uczennica klasy IIIb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Ariana Bejma-Woźniczka

"Liryczne Jasło" XXI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży na wiersz i opowiadanie
wyróżnienieJulia Belka uczennica klasy IIb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Weronika Skrzekowska, mgr Patrycja Bugajska, mgr Ariana Bejma-Woźniczka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
laureat Phillip Machulec uczeń klasy IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Sekita

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
II etap rejonowyuczniowie kl. I-III
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Tamara Wysocka

XV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej
II etap rejonowy Martyna Dejnek, Patryk Pietras, Jakub Radomski uczniowie klasy I
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Anna Pastusiak

VI Wojewódzki Konkurs Artystyczny "Sztuka Cenniejsza niż Złoto"
III miejsce Dawid Łoch uczeń klasy IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Będkowska

VII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Młody europejczyk"
II miejsce Łukasz Pędzik uczeń klasy IIIa
finalista Phillip Machulec uczeń klasy IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Sekita, mgr inż. Ewa Pajurek

Regionalny Konkurs "Elektronika - to nie takie trudne"
II etap rejonowy:Phillip Machulec uczeń klasy IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Sekita

XII Wojewódzki Konkurs Literacki: "Pewne prawdy nie mijają, powracają do ludzi wciąż"
laureat (publikacja wiersza): Stanisław Piątek uczeń klasy IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Weronika Skrzekowska, mgr Patrycja Bugajska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
II etap rejonowy: Aleksandra Klich, Aleksandra Uracz
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Ariana Bejma-Woźniczka, mgr Weronika Skrzekowska, mgr Patrycja Bugajska

XI Miejski Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Wieczór przy świecach" - w Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej
II miejsce: Wiktoria Paulus uczennica klasy IIa
II miejsce: Aleksandra Klich uczennica klasy IIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
II etap rejonowy: Konrad Bijak uczeń klas IIIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Iwona Łabędzka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
II etap rejonowy: Konrad Bijak uczeń klas IIIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Weronika Skrzekowska, mgr Patrycja Bugajska

VI Zagłębiowski Konkurs Recytatorski: Obraz naszego miasta i Zagłębia Dąbrowskiego w poezji i prozie
pod Honorowym Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu, Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego

III miejsce: Martyna Szczepanik uczennica klasy IIa
wyróżnienie: Aleksandra Klich uczennica klasy IIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Weronika Skrzekowska, mgr Patrycja Bugajska

Wojewódzki Konkurs Literacki: ,,Pewne prawdy nie mijają, powracają do ludzi wciąż”
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Dyrektora RODN ,,WOM” w Katowicach, Stowarzyszenia Twórców Zagłębia Dąbrowskiego oraz Doradcy metodycznego Nauczycieli Języka Polskiego (II LO i G1)

II miejsce: Oliwia Świerc uczennica klasy IIa
wyróżnienie: Wiktoria Ćwikła uczennica klasy IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Weronika Skrzekowska, mgr Ariana Bejma-Woźniczka

VI Wojewódzki Konkurs Artystyczny, Sztuka Cenniejsza niż Złoto”
Wyróżnienie: Dawid Łoch uczeń klas IIIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Będkowska

XXII Ogólnopolska Olimpiaa Promocji Zdrowego Żywienia Stylu Życia PCK
9 miejsce w rejonie Michalina Polak uczennica klas IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Anna Pastusiak

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym
II miejsce: grupa chłopaków
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Janusz Horbowy

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej
I miejsce: grupa chłopaków
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej
I miejsce: grupa chłopców i dziewcząt
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Andrzej Sermak, mgr Tomasz Jagodziński, mgr Piotr Biegański

Zespół Szkół nr 2
Szkoła Podstawowa nr 13
imienia Adama Piwowara

Gimnazjum nr 5
imienia Legionów Polskich

informacje
zajęcia pozalekcyjne
logo
logo
REKRUTACJA

logo
logo
logo
dokumenty szkolne
kontakt

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło