Menu Główne
powrót do strony głównej
mapa strony
ostatnio na stronie
o szkole
informacje
kampanie
sport
pomoc
Kontakt z ZS nr 2
telefon/fax.
sekretariat
32 264-27-95
ds. uczniowskich
32 260-00-74
email
zespol2dg@wp.pl
strona internetowa
www.zs2.dabrowa.pl
więcej informacji
kliknij tutaj
logo
Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
menu główne\o szkole\grono pedagogiczne
Dyrekcja
mgr Ewa Jakubik Dyrektor Zespółu Szkół nr 2
mgr Jolanta Konieczna w-ce Dyrektor
ds. Szkoły Podstawowej nr 13
mgr Jolanta Kowalik w-ce Dyrektor ds. Gimnazjum nr 5


nauczyciel
przedmiot
informacje dodatkowe
mgr Iwona Augustynik
edukacja wczesnoszkolna
egzaminator OKE
ekspert
ds. awansu zawodowego
wz. mgr Monika Bargieł
mgr Ariana Bejma-Woźniczka
język polski
egzaminator OKE
mgr Agnieszka Będkowska
muzyka - plastyka
mgr Piotr Biegański
wychowanie fizyczne
mgr Anna Bogdańska
matematyka
mgr Katarzyna Borowiec-Cudak
język angielski
mgr Patrycja Bugajska
język polski
egzaminator OKE
mgr Gracjana Bukowiec
pedagog ds. gimnazjum
mgr Ilona Chojowska
język niemiecki
mgr Beata Cieślik
kierownik świetlicy
mgr Bożena Czech
edukacja wczesnoszkolna
mgr Marietta Dąbrowska
język polski
mgr Beata Frączek
pedagog
ds. szkoły podstawowej
mgr Barbara Grosicka
matematyka
egzaminator OKE
mgr Janusz Horbowy
wychowanie fizyczne
kierownik
ds. rekreacyjno-sportowych
mgr Tomasz Jagodziński
wychowanie fizyczne
mgr Ewa Jakubik
chemia
egzaminator OKE
mgr Marcin Jonczyk
wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Karlikowska
edukacja wczesnoszkolna
pani Zenona Karoń
świetlica
mgr Agnieszka Kasperek
edukacja wczesnoszkolna
mgr Patrycja Kiercz
edukacja wczesnoszkolna
ks. mgr Piotr Kocot
religia
mgr Aleksandra Kołodziej-Ryż
świetlica
mgr Jolanta Konieczna
język polski
mgr Agnieszka Kowalik
język angielski
wz. mgr Danuta Malicka
mgr Jolanta Kowalik
zajęcia techniczne
mgr inż. Piotr Kurowski
informatyka
zajęcia techniczne
mgr Joanna Laskowska-Marzec
historia - wos
egzaminator OKE
mgr Aneta Limanowska-Kreczko
język niemiecki
mgr Iwona Łabędzka
historia - wos
egzaminator OKE
mgr Agnieszka Łój
przyroda, geografia
mgr Agata Majewska
logopeda
świetlica
mgr Teresa Makuch
religia
biblioteka
mgr Ilona Maladyn
edukacja wczesnoszkolna
mgr Iwona Marzec
świetlica
mgr Agnieszka Masłowska
biologia, przyroda
egzaminator OKE
mgr Elżbieta Mucha
edukacja wczesnoszkolna
mgr Dorota Mulczyk
informatyka - technika
mgr Natasza Nowak
matematyka
mgr inż. Ewa Pajurek
matematyka
egzaminator OKE
mgr Anna Pastusiak
religia
mgr Olga Pluta-Gibas
edukacja wczesnoszkolna
mgr Norbert Podoręcki
wychowanie fizyczne
mgr Grzegorz Przewieźlik
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowanie fizyczne
mgr Paulina Rosa
edukacja wczesnoszkolna
mgr Violetta Rusek
edukacja wczesnoszkolna
egzaminator OKE
ekspert
ds. awansu zawodowego
mgr Dorota Sekita
fizyka
egzaminator OKE
mgr Andrzej Sermak
wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Sierpińska-Białas
język angielski
mgr Weronika Skrzekowska
język polski
egzaminator OKE
doradca metodyczny
mgr Katarzyna Sobierajska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Dagmara Sołtysik
historia
mgr Grażyna Szewczyk
religia
mgr Sylwia Walendzik
świetlica
mgr Justyna Warchala-Chmielewska
plastyka
mgr Dorota Widórska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Dariusz Włosowicz
wychowanie fizyczne
lic. Dorota Wnuk
biblioteka
mgr Dorota Wrona-Oleksińska
język angielski

Zespół Szkół nr 2
Szkoła Podstawowa nr 13
imienia Adama Piwowara

Gimnazjum nr 5
imienia Legionów Polskich

informacje
zajęcia pozalekcyjne
logo
logo
REKRUTACJA

logo
logo
logo
dokumenty szkolne
kontakt

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło