Menu Główne
powrót do strony głównej
mapa strony
ostatnio na stronie
o szkole
informacje
kampanie
sport
pomoc
Kontakt z ZS nr 2
telefon/fax.
sekretariat
32 264-27-95
ds. uczniowskich
32 260-00-74
email
zespol2dg@wp.pl
strona internetowa
www.zs2.dabrowa.pl
więcej informacji
kliknij tutaj
logo
Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
menu ZS nr 2\SP nr 13\osiągnięcia uczniów
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13 ROK SZKOLNY 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Informatyczny "Wielkanocna Kartka Świąteczna"
II miejsce: Oktawian Gajewicz - uczeń klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grażyna Szewczyk

VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego Projekt Kartki Walentynkowej
I miejsce: Dominika Dębska - uczennica klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Dorota Mulczyk

Miejski Konkurs Recytatorski w Dąbrowie Górniczej
III miejsce: Maja Podoręcka - uczennica klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Bożena Czech

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek 2014"
dyplom laureata: Maja Podoręcka - uczennica klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Bożena Czech

I Diecezjalny konkurs ,,Najpiękniejsza Palma Wielkanocna''
wyróżnienie: Anna Nowak - uczennica klasy
wyróżnienie: Martyna Bobak - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grażyna Szewczyk, mgr Anna Pastusiak

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13 ROK SZKOLNY 2013/2014

X Wojewódzki Konkurs Poetycki Antologii Poezji Dziecięcej 2013
nagrodzone wiersze: Karolina Woźniak, Katarzyna Kryczka
warto zaznaczyć, że wśród nagrodzonych wierszy znalazł się wiersz naszego absolwenta Marcina Staniszewskiego
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Patrycja Bugajska mgr Ariana Bejma-Woźniczka, mgr Weronika Skrzekowska, mgr Jolanta Konieczna

IV Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
I miejsce: Natalia, Mateusz i Paweł Wojdała - uczniowie klasy
III miejsce: Ksenia Słaboń - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grażyna Szewczyk, mgr Anna Pastusiak

Konkur recytatorski o Złotą Strzałę Amora 2014
III miejsce: Maja Krawczyk - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Jolanta Konieczna, mgr Marietta Dąbrowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Siedem Grzechów Głównych"
I miejsce: Ewelina Strzemińska - uczennica klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

I Regionalny Konkurs Plastyczny "Spotkanie z martwą naturą"
I miejsce: Ewelina Strzemińska - uczennica klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Tam gdzie mieszka muzyka"
wyróżnienie: Martyna Felczak - uczennica klasy VI
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

V Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej pod hasłem "Graj i Pomagaj"
III miejsce: Anna Nowak - uczennica klasy Va
wyróżnienie: Mateusz Tyszczak - uczeń klasy IVa
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

X Wojewódzki Konkurs Astronomiczny "Kosmiczne Pojazdy:
wyróżnienie: Zuzanna Brodecka - uczennica klasy Vb
kwalifikacja do wystawy: Daria Samek - uczennica klasy VIb
kwalifikacja do wystawy: Katarzyna Barszcz - uczennica klasy VIb
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
wyróżnienie: Kamila Czyż - uczennica klasy Vc
wyróżnienie: Oliwia Konieczniak - uczennica klasy Vc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Siedem Grzechów Głównych"
I miejsce: Ewelina Strzemińska - uczennica klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "To co piękne wokół nas" pod patronatem prezydenta miasta Dąbrowy Górniczej
wyróżnienie: Dominika Dębska - uczennica klasy Vc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Agnieszka Będkowska

półfinał mini koszykówki
II miejsce: uczennice klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grzegorz Przewieźlik

5 edycja konkursu na projekt kartki walentynkowej
I miejsce: Ewa Bączek - uczennica klasy VIc
wyróżnienie: Dominika Dębska - uczennica klasy Vc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Dorota Mulczyk

Finał Wojewódzki w Czwórboju Dziewcząt/b>
II miejsce: uczennice klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grzegorz Przewieźlik

Orlik Basketmania 2014
III miejsce (finale makroregionalnym): uczennice klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grzegorz Przewieźlik

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
IV miejsce: uczennice klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grzegorz Przewieźlik

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13 ROK SZKOLNY 2012/2013

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny
II miejsce: Maksymilian Brosch - uczeń klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Viletta Rusek

Miejski Konkurs Informatyczny "Dzieci w sieci"
II miejsce: Maksymilian Brosch - uczeń klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Viletta Rusek

Konkurs Recytatorski o Złotą Strzałę Amora
Wyróżnienie: Weronika Godyń - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów:

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Projekt Kartki Walentynkowej"
Wyróżnienie: Kamila Hałabuda - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Mulczyk

Miejski Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna"
kategoria klas I-III
I miejsce: Natalia Strzelec - uczennica klasy
kategoria klas IV-VI
I miejsce: Wiktoria Stabierska - uczennica klasy
II miejsce: Pola Wróbel - uczennica klasy
III miejsce: Joanna Jureczko - uczennica klasy
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Anna Pastusia, mgr Grażyna Szewczyk
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13
ROK SZKOLNY 2011/2012

I Miejski Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna"

w kategorii I-III
III miejsce: Julia Góralska
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Anna Pastusiak

w kategorii IV-VI
II miejsce: Ania Krzykawska
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grażyna Szewczyk

wyróżnienie: Wiktoria Stobierska
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Grażyna Szewczyk

Mój pomysł na zakładkę do książek

III miejsce: Katarzyna Biały
nauczyciel prowadzący uczniów -

Ogólnopolska Olimpiada "Zuch"

IV miejsce: Aniela Pura
VI miejsce: Eliza Sas, Nina Cielica
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Katarzyna Borowiec-Cudak

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce: Aleksander Kijas
II miejsce: Patryk Bąk
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Beata Cieślik

Szkolny Konkurs Recytatorski "Julian Tuwim Dzieciom"

Klasa Ib (wychowawca: mgr Ewa Palonka-Spisak)

I miejsce: Nina Krawczyk ("Słoń Trombalski")
II miejsce: Zofia Brodzińska ("Lokomotywa")
III miejsce: Zofia Markiewicz ("Bambo")

Klasa Ic (wychowawca: mgr Patrycja Kiercz)

I miejsce: Nicole staczyńska ("Taniec")
II miejsce: Emilia Papadimitriou ("Bambo")

Klasa IIb (wychowawca: mgr Agnieszka Kasperek)

I miejsce: Zuzanna Podoręcka ("Zosia-Samosia")

Konkurs zorganizowały: mgr Iwona Augustynik, mgr Violeta Rusek, mgr Teresa Makuch

III Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół
wyróżnienie: Aniela Pura
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Dorota Widórska

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13
ROK SZKOLNY 2010/2011


Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym
I miejsce: Magda Żukowska
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Janusz Horbowy

I Edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego
I miejsce (kategoria wiekowa 8-9lat): Adam Żoliński
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Widórska

XI Miejski Konkurs Piosenki Religijnej
I miejsce: Zespół Gwiazdeczki
oraz duet w skladzie:Anna Wesołowska, Katarzyna Caputa
II miejsce: Marta Przybyła w kategorii soliści
III miejsce: Karolina Miller
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Grażynę Szewczyk

Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w badmintonie
II miejsce (kategoria dziewcząt): Magdalena Żukowska, Aleksandra Protasiewicz
IV miejsce (kategoria chłopców): Patryk Bąk, Aleksander Piasecki
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Janusz Horbowy

Miejski Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopenie
II miejsce: Weronika Godyń i Paulina Pruchnicka
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Będkowska

Bajkowe Zmagania
Finalista: Dominik Wieczorek
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Bożenę Czech

Miejski Konkurs Plastyczny "Bajkowe Zamki"
III miejsce: Zuzanna Podoręcka
nauczyciel prowadzący uczniów:

Ogólnopokski Konkurs "Zuch"
III miejsce: Aniela Pura uczennica klasy Ia
IV miejsce: Nina Cielica uczennica klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dorota Widórska

VIII Miejski Konkurs Małych Form Teatralnych
II miejsce: uczniowie klas V i VI
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Jolanta Konieczna, mgr Beata Frączek, (przy współudziale świetlicy szkolnej)


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13
ROK SZKOLNY 2009/2010


Miejski Konkurs Ortograficzny dla klas III
I miejsce: Sonia Grząś - uczennica klasy 3a
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Dorota Widórska

Eliminacje mini-koszykówka chłopców SP
I miejsce: uczniowie klas V-VI
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Norbert Podoręcki

Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w Lekkiej Atletyce
konkurencja: skok w dal
I miejsce: Karolina Kawalec – uczennica klasy VIa; Dawid Boryka – uczeń klasy VIc
konkurencja: bieg na 600m
I miejsce: Karolina Kawalec – uczennica klasy VIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz; mgr Norbert Podoręcki

Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
I miejsce: Marcin Lenartowicz – uczeń klasy Vb
II miejsce: Kamil Przeradzki – uczeń klasy Va
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Beata Cieślik

Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w biegach przełajowych
I miejsce: Dawid Boryka – uczeń klasy VIc
II miejsce: Wiktoria Frejus – uczennica klasy Va
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz;

Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców
II miejsce: chłopcy klas IV-VI
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz

Drużynowe Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w pływaniu.
konkurencja: styl dowolny
II miejsce: Aleksandra Sokołowska – uczennica klasy VIc
konkurencja: styl grzbietowy
II miejsce: Kacper Masłoń – uczeń klasy Vb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz

Liga Szkół Podstawowych w pływaniu pod honorowym patronatem Prezydenta Dąbrowy Górniczej
II miejsce: Kacper Masłoń – uczeń klasy Vb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz

Międzyszkolny Konkurs „Wyprawa po zdrowie”
II miejsce: Julia Jakima – uczennica klasy IIb; Sonia Grząś – uczennica klasy IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Kasperek; mgr Dorota Widórska

Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w Lekkiej Atletyce
konkurencja: bieg na 1000m
II miejsce: Dawid Boryka – uczeń klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dariusz Włosowicz; mgr Norbert Podoręcki

Miejski Konkurs Ekologiczny „Jeden z dziesięciu”.
II miejsce: Julia Waniek – uczennica klasy VIc
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Masłowska

VII Miejski Konkurs Czytelniczy „Chatka Puchatka"
II miejsce: Laura Jaremko – uczennica klasy IIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Bożena Czech; mgr Patrycja Kiercz

Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej
konkurencja: biegi przełajowe dziewcząt
II miejsce: Wiktoria Frejus – uczennica klasy 5a
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Dariusz Włosowicz

Zawody o Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej
konkurencja: pływanie w stylu grzbietowym
II miejsce: Kasper Masłóń - uczeń klasy 5a
IV miejsce grupowo
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Dariusz Włosowicz; mgr Janusz Horbowy

Miejski Konkurs Plastyczny „Dębowi Mistrzowie wszystko wiedzą o Dąbrowie”
II miejsce: Katarzyna Trzęsicka – uczennica klasy Ia
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Violetta Rusek

V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych
II miejsce: Jarosław Siedlarz – uczeń klasy VIa
III miejsce: Krzysztof Kulig – uczeń klasy VIa
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Jadwiga Bartyzel-Kordecka

Zawody rejonowe w koszykówce chłopców szkół podstawowych
III miejsce: chłopcy klas V-VI
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Norbert Podoręcki

Konkurs Miejski „Mat-ang, czyli matematyka po angielsku”
III miejsce: Ewa Marciniak – uczennica klasy 5b
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Dorota Wrona – Oleksińska; mgr Barbara Grosicka

Konkurs „Asy z III klasy”
III miejsce: Paulina Próchnicka – uczennica klasy IIIb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Agnieszka Kasperek

Zawody Grand Prix
konkurencja: badminton
III miejsce: uczniowie klas V-VI
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Janusz Horbowy

Wojewódzki Konkurs Matematyczny ”Bajkowe zadania”
VI miejsce: Vanessa Imielska - uczennica klasy 3a
V miejsce: Łukasz Pędzik - uczeń klasy 3a
nauczyciel prowadzący uczestników: mgr Dorota Widórska

Ogólnopolski Konkurs „Stypendia Wczesnoszkolna”
kategoria: konkurs matematyczny
finalista: Kamil Kordos – uczeń klasy IIb
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Ewa Palonka-Spisak




OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13
ROK SZKOLNY 2008/2009

Konkurs - „Wszechświat jak malowanie”
I miejsce: Zuzanna Młoczkowska
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Violetta Rusek

Międzynarodowy konkurs „Kangurek Matematyczny"
II miejsce (powiat): Jakub Łukasik
nauczyciel prowadzący uczniów: - mgr Ewa Palonka

Konkurs astronomiczny „Odkryj swój Wszechświat”
II miejsce: Magdalena Bąk
nauczyciel prowadzący uczniów - mgr Violetta Rusek

V Ogólnopolski Festiwal Języków Obcych
II miejsce: Jarosław Siedlarz
III miejsce: Krzysztof Kulik
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Jadwiga Bartyzel-Kordecka

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa Olimpus
V miejsce (laureat): Marcin Konieczko
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Dagmara Sołtysik

Finaliści Wojewódzkiego konkursu „Z matematyką za pan brat”
uczniowie: Karolina Armatys, Karolina Bartnik, Aleksander Kijas
nauczyciel prowadzący uczniów: mgr Violetta Rusek


POZOSTAŁE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2008/2009
(pobierz)

rozmiar 39,5kb
Zespół Szkół nr 2
Szkoła Podstawowa nr 13
imienia Adama Piwowara

Gimnazjum nr 5
imienia Legionów Polskich

informacje
zajęcia pozalekcyjne
logo
logo
REKRUTACJA

logo
logo
logo
dokumenty szkolne
kontakt

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło