Menu Główne
powrót do strony głównej
mapa strony
ostatnio na stronie
o szkole
informacje
kampanie
sport
pomoc
Kontakt z SP nr 13
telefon/fax.
sekretariat
32 264-27-95
ds. uczniowskich
32 260-00-74
email
sp13@edu.
dabrowa-gornicza.pl
strona internetowa
www.zs2.dabrowa.pl
więcej informacji
kliknij tutaj
logo
Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
konkurs techniczny

W TZN odbył się drugi finałowy etap

II Dąbrowskiego Konkursu Wiedzy Technicznej "KONTECH"

5 miejsce na 30 uczestników drugiego etapu zajął

Dominik Wieczorek

na kolejnych miejscach znalazły się uczennice klasy IIIc

10 miejsce Maja Machulec, 16 miejsce Pola Makowska,

20 miejsce Aleksandra Klich.

W pierwszym etapie konkursu uczeń klasy IIIa

Cezary Łaszczyca

zajął I miejsce.

Uczniów przygotowywali do konkursu:

mgr inż. Ewa Pajurek, mgr inż. Piotr Kurowski, mgr Dorota Sekita

Gratulujemy

 


konkurs informatyczny

Ewa Bączek
zajęła II miejsce
w VIII edycji konkursu
na projekt kartki walentynkowej.
Uczennice przygotowywał mgr inż. Piotr Kurowski
Gratulujemy.


informacje

informacje

W związku ze zbliżającym się okresem zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży, informujemy o kontynuacji działań informacyjno-edukacyjnych prowadzonych przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Dąbrowie Górniczej pod hasłem DOpalacze - Wypalacze "groźne narkotyki.

 


Kolejny sukces

 

Jakub Radomski uczeń klasy IIIa

zajął II miejsce

w wojewódzkim konkurskie wiedzy historycznej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa śląskiego

"Dziewięciu z Wujka - wydarzenia sprzed 35 lat"

Ucznia przygotowała Pani Iwona Łabędzka

Gratulujemy!!!

konkurs rozstrzygnięty

WYNIKI V MIEJSKIEGO KONKURSU               

       PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „MIKOŁAJ”

  W dniu 8 grudnia komisja konkursowa oceniła prace nadesłane na konkurs plastyczno-literacki MIKOŁAJ”.

 Oto wyniki:

KATEGORIA I:

I miejsce - Maja Gawor SP 8

II miejsce – Norbert Czekalski z SP nr 4

III miejsce    Karolina Łyczba SP 18

                      Emilia Gil SP 17

KATEGORIA II:

I miejsce – Nicola Oliwa SP 29

                    Maciej Bączek SP 12

II miejsce – Michał Wierzba SP 18

                     Filip Budzik SP 12 

III miejsce – Maja Adamczyk SP 30

                      Jakub Nowak SP 18

KATEGORIA III:

I miejsce – Adrian Wolf SP 34

II miejsce – Paweł Nawrot SP 30

III miejsce – Zuzanna Brzęczek SP 31

                      Emilia Kula SP 8

 Serdecznie  gratulujemy!!!    

 (Nagrody prześlemy przez „teczki”)

        Dziękujemy wszystkim za przesłanie wspaniałych prac!               

kolejne sukcesy

Iga Sudak zajęła III miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym

"Sztuka cenniejsza niż złoto"

Klaudia Klusa otrzymała wyróżnienie

w I Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

"(Nie)zwykłe miasta i miasteczka"

Uczennice przygotowała pani Agnieszka Będkowska

Menu SP nr 13
Szkoła Podstawowa nr 13
imienia Adama Piwowara

Gimnazjum nr 5
imienia Legionów Polskich

informacje
zajęcia pozalekcyjne
logo
logo
REKRUTACJA

logo
logo
logo
dokumenty szkolne
kontakt

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło