Menu Główne
kliknij tutaj
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
informacja

Dnia 11 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 13 odbędą się zebrania z rodzicami. Klasy szkoły podstawowej I-VI o godzinie 16.30, a klasy VII i gimnazjalne II i III o godzinie 17.30 Zapraszamy

"Rzepka" przedstawienie teatralne

W środę 15 listopada nasi koledzy i koleżanki z klas III a, b i d oraz klasy Ic zaprosili pozostałych uczniów z klas młodszych na przedstawienie pt. "Rzepa" Juliana Tuwima. Przedstawienie przygotowały panie ze świetlicy szkolnej. Pani Olga była narratoem, a dzieci aktorami-tancerzami. Każdy z aktorów odtańczył swoją rolę do popularnego utworu muzycznego. Przpiękne stroje oraz wspaniale dobrana oprawa muzyczna sprawiły, że wszyscy z zapartym tchem i ogromną niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Zgromadzonej publiczności podczas wystpów kolegów towarzyszyły dobry humor, a zabawne scenki bardzo sie podobały wywołując uśmiech na twarzach dzieci.

obraz

informacja

Dnia 6 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 13 odbędą się zebrania z rodzicami. Klasy szkoły podstawowej I-VI o godzinie 17.30, a klasy VII i gimnazjalne II i III o godzinie 16.30 Zapraszamy

informacja

Dnia 2 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara odbędą się w godzinach od 16 do 17 pierwsze w roku szkolnym 2017/2018r. konsultacje z rodzicami.

Auschwitz

1 czerwca uczniowie klas trzecich gimnazjum wzięli udział w wycieczce przedmiotowej do obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau.

zebranie

Uwaga rodzice

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej

zaprasza rodziców dzieci

które będą uczniami klas pierwszych

Szkoły Podstawowej nr 13

w roku szkolnym 2017/2018 na spotkanie

w dniu 12 czerwca 2017r. (tj. poniedziałek), o godznie 17.00

w Zespole Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej,

al. J. Piłsudskiego 24  (mała sala gimnastyczna)

kolejny sukces

W dniu 26 maja 2017r. w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej odbyła się piąta już edycja gimnazjady "Technika nie taka trudna jak myślisz", gdzie o wygraną walczyły gimnazja z Dąbrowy Górniczej. W drużynach dwu osobowych uczniowie klas II i III przystąpili do rywalizacji. Nasze drużyny wywalczyły bardzo dobre lokaty zajmując odpowiednio:

Cezary Łaszczyca i Kacper Karcz

36 punktów i II miejsce

Wiktoria Ćwikła i Dominik Wieczorek

V miejsce

Zuzia Kuzior i Mateusz Grzyb

VII miejsce

poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrówany do pierwszego miejsca brakło nam 2 punkty, a różnica punktowa między drugim, a trzecim miejscem wyniosła 1 punkt. Uczniów do konkursu przygotowywali pan mgr inż. Piotr Kurowski, mgr inż Ewa Pajurek, mgr Jolanta Kowalik, mgr Dorota Sekita.

W poprzednich edycjach konkursu również możemy pochwalić się miejscami na podium. Przyopmnijmy, że w zeszłej IV edycji nasi uczniowie zdobyli I i III mijesce, a poza III edycją gdzie byliśmy tuż za podium zawsze wracaliśmy z dwoma lub jednym pucharem.

Serdecznie gratulujemi i życzymy

powodzenia w kolejnych edycjach konkursu.

Menu SP nr 13
imienia Adama Piwowara

imienia Legionów Polskich

informacje
zajęcia pozalekcyjne

dokumenty szkolne

Nie możesz się zalogować?